KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152017
nr 1315 2017
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 133/250, bladets mått: 57x77 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:59:32
2.400 kr
2.600 kr
23 mar